Modüler yapı ile herşeye hakim olun!

Eticex‘in sektörel gereksinimleri göz önünde bulundurarak geliştirdiği modüllerle ziyaretçilerinize farklı bir e-ticaret deneyimi sunun.

Manken / Model Bilgisi

Manken / Model Bilgisi

Müşterileriniz bazen ürün görsellerinde yer alan modellerin bilgilerine ulaşmayı isteyebilir. Bu sayede kendisine en uygun olan bedeni seçebilir. Ürün detayından ilgili ürünün model bilgilerine yer vermek isterseniz geliştirmiş olduğumuz Model bilgisi modülünü kullanabilirsiniz. Model bilgilerini kadın ve erkek modellere göre değiştirebilir, ürününüze ve modele özel açıklamalar ekleyebilirsiniz.

Satılan yerler

Satılan yerler

Hazırlamış olduğumuz Satılan yerler modülümüz sayesinde ürünlerinizin diğer satış noktalarındaki sayfalarına yönlendirme yapabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize ürününüzle ilgili farklı seçenekler sunmuş olursunuz. Eğer satış yapmayan bir web sitesine sahipseniz ziyaretçilerin ürünü hızlı bir şekilde farklı sağlayıcılardan edinmesini sağlayabilirsiniz.

Beden Tablosu

Beden Tablosu

Her marka ve modelin belli başlı standartları vardır. Özellikle bedenler ürüne göre değişebilir. Ziyaretçilerinizin kendisine en uygun bedeni bulmasına yardımcı olmanız gerekmektedir. Ürünlerinize özel beden tablosu hazırlamanızı sağlayan modülümüz sayesinde müşterilerinizin kendileri için en uygun olan bedeni bulmasını sağlayabilirsiniz.

Yayınevi

Yayınevi

Ürünlerinizi yayınevlerine özel kategorize etmek ister misiniz? Eticex'in hazırlamış olduğu Yayınevi modülü sayesinde bu çok kolay! Günümüzde sadece yazar sevenler değil yayınevi sevenlerde mevcut. Okumak istediği kitabı özellikle belli yayınevlerinden almak isteyen okuyucular azımsanmayacak kadar az değil. Yayınevi modülümüz sayesinde ürünlerinize yayınevi atayabilir, ürünlerinizi yayınevlerine göre kategorize edebilirsiniz.

Siz isteyin biz geliştirelim, size özel modüller!

Var olan modüller yanında ihtiyacınız doğrultusunda size özel modül geliştirmemiz için bizimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Özel geliştirmeler için lütfen iletişime geçin.

Hemen iletişime geçin
Siz isteyin biz geliştirelim, size özel modüller!
Çevirmen

Çevirmen

Kitapçılık alanında hizmet veren müşterilerimize özel hazırlamış olduğumuz modüllerden biri de çevirmen sistemi. Çevirmeni sayesinde öne çıkan kitaplar yadsınamaz bir gerçek. Hazırlamış olduğumuz çevirmen modülü sayesinde ürünlerinizi çevirmenlerine göre kategorize edebilir, ziyaretçilerinizin istediği çevirmene ait ürünlere hızlıca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yazar Sistemi & Ayın yazarları

Yazar Sistemi & Ayın yazarları

Kitapçılık alanında hizmet veren müşterilerimize özel hazırlamış olduğumuz modüllerden biri de yazar sistemi. Sitenize eklediğiniz yazarlarla ürünlerinizi ilişkendirebilir, her ay birden fazla yazar seçerek listeleyebilirsiniz. Yazarlar için önemli olan dönemlerde istediğiniz yazarı öne çıkartabilir, ziyaretçilerinizin istediği yazara ait ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Birlikte sat

Birlikte sat

Bazı ürünler tek başlarına bir anlam ifade etmez. Örneğin boya fırçası boya olmadan bir işe yaramaz. Ziyaretçilerin bazı durumlarda bir kaç ürünü birlikte alması gerekebilir. Hazırlamış olduğumuz Birlikte Sat modülü sayesinde ürünlerinize özel teklifler hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız tekliflere indirim uygulayabilir, daha fazla ürün satabilirsiniz. 

İnstafeed

İnstafeed

Sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın değişmez bir parçası konumunda. Instagram da bunların başında gelen bir hizmet. Özellikle e-ticaret alanında sosyal medya önemli bir yer sahibi. Instagram üzerinden de satış yapılabilmekte. Hazırlamış olduğumuz Instafeed modülü sayesinde Instagram hesabınızın akışını web sitenize çekebilir, sosyal medya hesaplarınızın da tanıtımını yapabilirsiniz. Sizi takip eden kullanıcılar hazırladığınız kampanya ve ürünlerinizde daha kolay bir şekilde haberdar olurlar.

Blog

Blog

Arama motoru optimizasyonu bir web sitesinin olmazsa olmazıdır. Özellikle e-ticaret alanında daha fazla ziyaretçi ve müşteriye erişmek için bir araçtır. Sitenize ekleyeceğiniz blog kategorileri ve yazıları ile arama motorlarında daha fazla listelenebilir, ziyaretçilerinizin okuduğu blog yazısı içeriğine ilgili ürünü ekleyerek satış yapabilirsiniz. Bu da sizin daha kolay ve hızlı yoldan kazanç sağlamanıza yarar. Hangi web sitesi sahibi arama motorlarında ilk sıralarda yer almak istemez ki?

Story modülü

Story modülü

Hikaye alanları internet sitelerinin ilk dikkat çeken alanlarından biri olmuş durumda. Sosyal medyanın bize kattığı alışkanlıklardan biri de önce hikayelere bakmak. Eticex'in hazırlamış olduğu hikaye modülü sitenizin ilk dikkat çeken yerlerinden biri olacak. İstediğiniz boyuttaki görseli ziyaretçilerinize sunabilir, ürünlerinizi ve kampanyalarınızı ilk bakılan yerde tanıtabilirsiniz.

Kombin

Kombin

Kombinlenen ürünler ziyaretçilerin en doğru tercihi seçmesinde önemli bir yerdedir. Eticex giyim ve mobilya temalarında istediğiniz ürünü kombinleyebilir, kombininize indirim uygulayabilir, oluşturduğunuz kombinlerinizi öne çıkartabilirsiniz. Oluşturduğunuz kombinlerle ziyaretçilerinizin "İşte aradığım ürünler bunlar!" demesini sağlayabilir, daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Bizi her zaman arayabilirsiniz 👋

İhtiyaç duyduğunuz her anınızda bizleri arayabilirsiniz, destek ekibimiz 7/24 sizlerle.

0850 346 66 00info@eticex.com

E-Ticaret Sistemleri

Ürün ve Hizmetlerimiz

Sözleşmelerimiz

İletişim

Adres,Kozyatağı, Değirmen Sok. Duranbey İş Merkezi No: 19 D: 8, 34742 Kadıköy/İstanbul
Eticex bir Markasis Bilişim A.Ş. iştirakidir.