Standart kalıpların dışına çıkın !

E-ticex son derece modern ve responsive hazır tasarımlarından birini seçebilir veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. E-ticaret sitenizin son derecek şık ve kullanışlı olması satışlarınıza doğrudan etki edecek ve müşteri memnuniyetinizi arttıracaktır. Size tasarımınızla kullanıcı deneyimini artırabilir rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Özel tasarımın, arama motorlarındaki performansınızı ve kullanıcı deneyimini arttıracağından satışlarınıza da artıracağını unutmayınÖzel Tasarım

Size özel konsept tasarıma sahip olmak ister misiniz? Eticex size özel ayrıntıları düşünür, tasarlar ve kodlar. Bunun sayesinde kurumsal kimliğinizi web sitenize yansıtır, kullanıcılarınızın dikkatini daha kolay çekersiniz. Alanında uzman ekibimiz ile web sitenizin tasarımını sizden gelen direktifler doğrultusunda tasarlıyoruz.

6.500 TL + KDV
Tema Özelleştirme

Eticex’in halihazırda sizlere sunmuş olduğu Premium temaları sizler için revize ediyoruz. Satışlarınızda sitenizi her zaman öne çıkarmak istediğinizi biliyor ve bizde sizlerle aynı heyecan içinde fikirlerinize göre temalarımızı şekillendiriyoruz. Beğenmiş olduğunuz hazır temalarımız üzerinde sizlere özel modifikasyonlar yaparak var olan tasarımı size özel kılıyoruz.

3.500 TL + KDV
Tema Giydirme

Kendi ekibinizin yaptığı yada dışardan yaptırdığınız temaları bizim teknolojilerimiz ile birleştirerek hayat veriyoruz. Eticex’in uzman kadrosu gönderdiğiniz HTML/CSS'e dökülmüş tasarımınızı sisteme entegre ediyor, kusursuz bir e-ticaret deneyimi sunuyoruz.

5.000 TL + KDV
Numaranızı bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM!