E-ihracat !

Global pazarlarda yer alarak ürünlerinizin satışını tüm dünyaya yapabilir, gelişmiş e-ihracat sistemimiz ile kur hareketliliğinden etkilenmeden satışlarınızı arttırabilirsiniz. E-ihracat sistemi sayesinde her ülkeye özel satış fiyatınızı belirleyebilir sınırsız dil seçeneği ile ürünlerinizin tanıtımını tüm dünyaya yapabilirsiniz. Anlık güncellenen kurlar sayesinde de bölgesel fiyatlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. Eticex E-ticaret yazılımının bulut alt yapısı ile müşterileriniz sitenizde hızla gezinirken sizler de ülkelere göre fiyat politikanız ile kazançlarınızı arttırın.


Bölgesel Fiyatlandırma

Dünyanın bir çok ülkesinde fiyat politikanız vergiler ve kur farklarından dolayı değişebilir. Eticex E-ticaret sistemleri bu durumun farkında olarak sistemde oluşturduğunuz ve satışını yapmak istediğiniz tüm ülkelere özel fiyat ve indirim oranlarını ayarlamanızı sağlar. Sadece ülkenize değil, dünyanın hangi ülkesine olursa olsun müşterilerinize en doğru oranları ileterek satışlarınızı katlayın. Yabancı Dil Desteği

İhracatta en büyük sorunlardan biri de farklı dillerde müşterilerinize hizmet vermektir. Eticex Sistemleri, ürün detaylarından başlığına, açıklamalarından özel bilgilerine kadar tüm alanları farklı dillerde farklı açıklamalar ile şekillendirebilirsiniz. Ürününüzü tanıtmak satışın ilk adımıdır. Para Birimi

Eticex'in gelitşirdiği para birimi modülü ile farklı para birimleri tanımlayabilir yabancı müşterilinize kendi para birimleri üzerinden satış yapabilirsiniz.
Lokasyon bazlı ziyaretçi tespiti

Sitenize giren ziyaretçiye para birimi ve dil seçimi yaptırmadan, direkt olarak kendi dili ve para birimiyle gösteriyoruz.

Eticex, sitenize giren ziyaretçinin lokasyonunu tespit eder. Bu modül sayesinde ziyaretçi / müşteri e-ticaret sitenizi kendi dili ve para birimiyle görüntüler.

Numaranızı bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM!