Hakkımızda

Eticex, Markasis Bilişim A.Ş.’nin patentli markasıdır.

Biz kimiz?

Bütün Dünya Müşteriniz Olsun… 2000 yılından beri internet üzerinden bir çok proje geliştirmiş ve bu projeleri ilk 100 ün içerisine taşıma başarısını elde etmiş olan ekibimizle e-ticaret alanında da sektörün zirvesini hedeflemekteyiz.

Atateknokent bünyesinde AR-GE ve tasarım ekibimiz ile koordineli olarak çalışan deneyimli ekibimiz, 20. yılını Eticex markası ile taçlandırmak üzere geceli gündüzlü, heyecanla çalıştı ve bu heyecanı sizin de yaşamanız için mükemmel bir altyapı ortaya çıkardı.

Misyonumuz

Dünyada gelişen e-ticaret akımı, ülkemizde henüz hakkettiği yere gelememiş durumda. Ülkemiz nüfusu, kaynakları, iş ve yaratıcı zekası, girişimcilik ruhu açısından avantajlarını kullanamamış, lokalde çalışmıştır. Artık potansiyelinizi açığa çıkarın..

İnternet kullanımı ile Dünya küçücük bir köy gibi oldu. Artık tek yapmamız gereken iyi bir fikir, iyi bir ürün ve hizmet sunarak bunları tüm Dünya müşterilerine sunmaya kaldı. 20 yılık deneyimimiz ve çalışmalarımızla e-ticaret sektöründe yapılamayanları yapmak, Eticex’i tercih edenlerin tüm Dünyadan kolayca müşteri edinmelerini, daha kolay ve daha hızlı ürünlerini satmalarını, maliyetlerini minimum seviyede tutmalarını sağlayabilmek adına bir alt yapı hazırladık. Hizmet sağladığımız müşterilerimizle birlikte büyümektir hedeflerimiz.

Tek hedefimiz hizmet sağladığımız müşterilerimizle birlikte büyümektir.

Bizi her zaman arayabilirsiniz 👋

İhtiyaç duyduğunuz her anınızda bizleri arayabilirsiniz, destek ekibimiz 7/24 sizlerle.

0850 346 66 00info@eticex.com

E-Ticaret Sistemleri

Ürün ve Hizmetlerimiz

Sözleşmelerimiz

İletişim

Adres,Kozyatağı, Değirmen Sok. Duranbey İş Merkezi No: 19 D: 8, 34742 Kadıköy/İstanbul
Eticex bir Markasis Bilişim A.Ş. iştirakidir.