E-ticaret Pazaryeri Entegrasyonları

Müşterilerimize sunduğumuz çift yönlü pazaryeri entegrasyonları sayesinde sitenizle pazaryerlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Anlık olarak stok takibinizi yapabilir ve ürünlerinizin satışlarını kaçırmadan mağaza puanlarınızın düşmemesini sağlayabilirsiniz. Pratik e ticaret deneyimini yaşamak için ekiplerimizle görüşebilirsiniz.

Paketleri İncele

E-ticaret Muhasebe / E-fatura Entegrasyonları

Kullandığınız muhasebe veya fatura programlarını sitenizle entegre edebilir , kolay bir şekilde stok ve fatura işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Muhasebe entegrasyonları siparişlerinizi daha kolay yönetmenizi ve muhasebeleştirmenizi sağlar. Siparişlerinize ait faturaları doğru bilgilerle oluşturulması resmileşmesi ve müşteriye iletilmesi adımlarını otomatikleştirir.

Paketleri İncele

Çift yönlü pazar yeri entegrasyonları

Eticex`in pazaryeri entegrasyonları; maliyet, zaman ve personelden tasarruf etmenizi sağlayarak pratik şekilde e-ticaret yapmanızı sağlar.

trendyol entegrasyonuÇiçeksepeti entegrasyonun11 entegrasyonuhepsiburada entegrasyonuamazon entegrasyonuetsy entegrasyonujoom entegrasyonuozon entegrasyonujumia entegrasyonu

Muhasebe / E-fatura entegrasyonları

Muhasebe ve e-fatura entegrasyonları ile; stok takibinizi, cari kayıtlarınızı ve e-fatura süreçlerinizi tek panelden yönetmenizi sağlar.

edm e-fatura entegrasyonuparaşüt muhasebe entegrasyonumikro muhasebe entegrasyonu

Kargo entegrasyonları

Kargo entegrasyonlarımız sayesinde gönderilerden kaynaklanan hataları en aza indirgeyebilir ve müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

MNG kargo entegrasyonuSürat kargo entegrasyonuPTT kargo entegrasyonunavlungo fullfilment entegrasyonu
Formu doldurun 15 gün boyunca ücretsiz deneyin!
Bizi her zaman arayabilirsiniz 👋

İhtiyaç duyduğunuz her anınızda bizleri arayabilirsiniz, destek ekibimiz 7/24 sizlerle.

0850 346 66 00info@eticex.com

E-Ticaret Sistemleri

Ürün ve Hizmetlerimiz

Sözleşmelerimiz

İletişim

Adres,Kozyatağı, Değirmen Sok. Duranbey İş Merkezi No: 19 D: 8, 34742 Kadıköy/İstanbul
Eticex bir Markasis Bilişim A.Ş. iştirakidir.