Standart kalıplarındışına çıkınStandart kalıpların dışına çıkın

Eticex son derece modern ve responsive hazır tasarımlarından birini seçebilir veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize özel tasarım yaptırabilirsiniz. E-ticaret sitenizin son derecek şık ve kullanışlı olması satışlarınıza doğrudan etki edecek ve müşteri memnuniyetinizi arttıracaktır.

Sizde tasarımınızla kullanıcı deneyimini artırabilir rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Özel tasarımın, arama motorlarındaki performansınızı ve kullanıcı deneyimini arttıracağından satışlarınıza da artıracağını unutmayın.

Size özel tasarım hizmeti

Size özel konsept tasarıma sahip olmak ister misiniz? Eticex size özel ayrıntıları düşünür, tasarlar ve kodlar.

Bunun sayesinde kurumsal kimliğinizi web sitenize yansıtır, kullanıcılarınızın dikkatini daha kolay çekersiniz. Alanında uzman ekibimiz ile web sitenizin tasarımını sizden gelen direktifler doğrultusunda tasarlıyoruz.

30.600 ₺
Ayda 2.550 ₺ x 12 taksit
Tema Özelleştirme

Satışlarınızda sitenizi öne çıkarmak istediğinizi biliyor ve bizde sizlerle aynı heyecan içinde fikirlerinize göre temalarımızı şekillendiriyoruz. Beğenmiş olduğunuz hazır temalarımız üzerinde sizlere özel modifikasyonlar yaparak var olan tasarımı size özel kılıyoruz.

14.400 ₺
Ayda 1.200 ₺x12 taksit
Tema Giydirme

Eticex’in uzman kadrosu ile gönderdiğiniz HTML/CSS’e dökülmüş tasarımınızı sisteme entegre ediyor, kusursuz bir e-ticaret deneyimi sunuyoruz. Responsive olarak paylaşmış olduğunuz temayı eticex alt yapısında çalışır hale getiriyoruz.

18.000 ₺
Ayda 1.500 ₺ x 12 taksit

15 gün boyunca ücretsiz deneyin!

Telefon numaranızı bırakın sizi arayıp bilgi verelim.

Responsive Tasarım Seo Etkisi

Özel Responsive Tasarım ile siteniz standart yazılımlara oranla Google arama motorunda daha hızlı indexlenir ve siteniz ön sıralarda görüntülenmeye başlar.

UI/UX Kullanıcı Deneyimi

Responsive özel tasarım ile kullanıcılarınızın e-ticaret noktasında yaşadıkları deneyimi ön plana çıkararak, sitenizin kullanıcı deneyimi noktasında en iyi hizmeti sunmasını sağlayabilirsiniz.

Özel Tasarım ve Hız

Özel tasarım ile sitenizin hızını artırın emsalleriniz arasında ön plana çıkın, size özel bir kod yapısı ile sitenizin hızı en iyi noktada yer alır.

Tüm Cihazlara Tam Uyumlu

Responsive Özel Tasarım ile e-ticaret sitenizi bilgisayar, tablet ve telefon girişlerinde tam uyumlu halde müşterilerinize sunabilir, ürün satın almaları kolaylaştırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Responsive Özel Tasarım , Özelleştime ve Giydirme işlemlerimiz için sorularınızı bizleri arayarak veya form doldurup sizleri aramamızı isteyerek yöneltebilirsiniz.

Bizi her zaman arayabilirsiniz 👋

İhtiyaç duyduğunuz her anınızda bizleri arayabilirsiniz, destek ekibimiz 7/24 sizlerle.

0850 346 66 00info@eticex.com

E-Ticaret Sistemleri

Ürün ve Hizmetlerimiz

Sözleşmelerimiz

İletişim

Adres,Kozyatağı, Değirmen Sok. Duranbey İş Merkezi No: 19 D: 8, 34742 Kadıköy/İstanbul
Eticex bir Markasis Bilişim A.Ş. iştirakidir.